Ortovia Seminárium

Školení pro odborníky

Školení pro odborníky

Již několik let se věnujeme také školící a osvětové činnosti, a to v rámci vlastní společnost Ortovia Seminárium. Během řady let práce v oboru jsme se účastnili mnoha zdravotnických kongresů a přednášek, a i díky tomu poznali špičkové odborníky v řadách ortodontistů a stomatologů. To vše nám dalo skvělý základ k vytvoření kvalitního lektorského zázemí.
Naše školící programy jsou koncipovány tak, aby zvyšovaly odbornost a rozšiřovaly profesní rozhled účastníků. Jsou určeny především odborným zdravotnickým pracovníkům, ale pořádáme i osvětové přednášky pro veřejnost. Absolvent odborného semináře získá certifikát a kreditní potvrzení. A samozřejmě mnoho užitečných informací.

 

Semináře jsou zařazeny do kreditního systému podle vyhlášky 423/2004, v platném znění vyhlášky 321/2008 a 4/2010.

 

 

Jak se účastnit profesního semináře?

 

Přihlásit se na seminář určený pro odborníky můžete  e-mailem nebo formulářem níže. Ideálním řešením je uhradit platbu formou bankovního převodu, protože při včasné platbě Vám budeme blokovat místo. V krajním případě lze školení uhradit přímo, avšak Vaše místo tak nemůžeme rezervovat. Zavolejte si tedy, prosím, před začátkem semináře a ověřte si případná volná místa.

V případě nemoci nebo jiných nečekaných komplikací můžete svou účast delegovat na jinou osobu. Na školení Vám bude vydán daňový doklad o uhrazení platby.

 

 

Název semináře

Datum konání (povinné)

Jméno a příjmení

Jste  lékař technik


Adresa

IČO

Telefon

Váš e-mail (povinné)