NAŠE PRACOVIŠTĚ

 

Jsme klasická ortodontická ordinace a ortodontická laboratoř, sídlící ve zdravotnickém pracovišti ADR – dental. Řídíme se heslem, že kvalitní lékařská péče spolu s moderními technologiemi a milým, osobním přístupem je základem úspěchu. Jelikož naši ordinaci navštěvují často i naši nejmenší, myslíme i na ně, a snažíme se jim zpříjemnit jejich návštěvu u nás. Samozřejmě včetně jejich maminek a tatínků.

 

 

NAŠE ZÁZEMÍ

 

Sami dobře víme, že klasické zařízení ordinací a nemocnic na pacienta působí stroze a chladně, a tak náš plán byl udělat z něj místo, na kterém se budete cítit dobře.

 

Sídlíme v krásném klidném prostředí s výhledem na Prokopské údolí, díky kterému se možná budete cítit, že snad ani nejste v Praze. To je ale naštěstí jen krásný klam, jelikož nás najdete pouhé 2 minuty chůze od tramvajové zastávky Sídliště Barrandov. Cesta k nám Vám bude trvat jen čtvrt hodiny z centra. Jistě Vás příjemně překvapí i dobré parkovací podmínky.

Adresu najdete tady.

 

Snažili jsme se vytvořit prostředí, které působí uklidňujícím dojmem a zároveň odpovídá hygienickým normám. Samotná ortodontická ordinace je zařízena ve světlých barvách a zvýrazňujících tónech. Jelikož ale činy udělají více než slova, navštivte nás, a sami uvidíte. Nebo se alespoň podívejte do naší galerie.